تبلیغات
دلهایتان گرم عشق الهی باد - فرق دوران قبل از ازدواج وبعد

دلهایتان گرم عشق الهی باد

فرق دوران قبل از ازدواج وبعد :[عمومی , ]

آینده :
یـك زن تــا زمانیكه ازدواج نكرده نگران آینده است . یك مرد تا زمانیـكـه ازدواج نـــكرده هــــرگز نگران آینده نخواهد بود. 

موفقیت :
یــك مرد موفق كسی است كه بیشتر از آنچه هـمــسرش خرج می كند درآمد داشته باشد . یك زن موفق كسی است كه بتواند چنین مردی را پیدا كند. 

ازدواج :
یك زن به امید اینكه شوهرش تغییر كند با او ازدواج می كند ،ولی تغییر نمی كند. یك مــرد به این امید با همسرش ازدواج می كند كه تغییر نكند ، ولی تغییر می كند. 

روابط :
اول از همه ، یك مرد یك رابطه را یك رابطه بحساب نمی آورد . وقتی رابطه ای تمام می شود ، زن شروع به گریه نموده و سفره دلش را برای دوستان دخترش می گشاید و نیز شعری با عنوان همه مردها نادانند می سراید. سپس به ادامه زندگیش می پردازد. مرد هنگام جدایی اندكی مشكلاتش بیشتر است. 6 ماه پس از جدایی ساعت 3 نیمه شب یك پنجشنبه ، تلفن می زند و می گوید:"فقط می خواستم بدونی كه زندگیمو از بین بردی ، هیچ وقت نمی بخشمت ، ازت متنفرم ، تو یه دیوانه ای ، ولی میخوام بدونی باز هم یه فرصتی برامون باقی مونده ".  نام این كار تماس تلفنی "ازت متنفرم/عاشقتم" است كه 99 درصد مردان حداقل یك بار آنرا انجام می دهند .  برخی كلاسهای مشاوره ای مخصوص مردان برای رها شدن از این نیاز تشكیل می شود كه معمولا تاثیری در بر ندارند . 

بلوغ:
زنان بسیار سریعتر از مردان بالغ می شوند . اغلب دختران 17 ساله می توانند مانند یك انسان بالغ رفتار كنند. اغلب پسران 17 ساله هنوز در عالم كودكانه بسر برده و رفتارهای ناپخته دارند.  به همین دلیل است كه اكثر دوستی های دوران دبیرستان به ندرت سرانجام پیدا می كنند. 

نوشته شده در پنجشنبه 10 شهریور 1384 و 02:09 ق.ظ توسط ترانه

ویرایش شده در پنجشنبه 10 شهریور 1384 و 02:09 ق.ظ