تبلیغات
دلهایتان گرم عشق الهی باد

دلهایتان گرم عشق الهی باد

:[عمومی , ]

من تو این وبلاگ فال هفته هم قرار می دم البته هردوشنبه اما این دفعه استثنا سه شنبه شد


فال هفته از۳۱/۵/۱۳۸۴تا۷/۶/۱۳۸۴

فروردین ماه : برای تغییر خانه ، زمان خوبی را برگزیده اید . خوشبختانه آرزوهای شما پشت سر هم بر آورده خواهد شد . یکی از دوستان قدیمی را ملاقات میکنید و به راز بسیار مهمی پی خواهید برد .

دد اردیبهشت ماه : به سلامتی خود بیشتر توجه کنید و اگر لازم است ، به مسافرتی کوتاه بروید . در قبول مسئولیتهای تازه ، خیلی دقت کنید و بی گدار به آب نزنید . چهارشنبه دلپذیری در راه است .

دد خرداد ماه : در هفته آینده تصمیم مهمی خواهید گرفت که مستقیما" با آینده شما ارتباط دارد . روزهای سخت و دشوار را خوشبختانه پشت سر گذاشته اید ، در این هفته سندی مهم را امضاء خواهید کرد .

دد تیر ماه : در هفته آینده خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد ممکن است به سفری دور و دراز بروید . با احتیاط در انجام کارهایتان عمل کنید تا موفق شوید . یکشنبه آرام و دلپذیری خواهید داشت .

دد مرداد ماه : همه میدانند که دنبال این هستید تا تغییری در زندگی خود ایجاد کنید ولی بهتر است پیش از آغاز هر کاری ، اطراف و جوانب آن را بدقت بررسی کنید . یکشنبه ای خوشحال کننده در راه دارید .

دد شهریور ماه : اگر احساس میکنید که باید تغییری در زندگی تان بدهید ، تامل نکنید . فرصت خوبی است برای نشان دادن قابلیت و استواری شما . سه شنبه ای آرام و خوب در راه دارید ، مواظب سلامت خود باشید و به خانواده خود بیشتر توجه کنید .

دد مهر ماه : حالا همه مشکلات شما در حال حل شدن است ، بی جهت احساس نگرانی و اضطراب میکنید ، کمی صبر و تحمل داشته باشید تا به مقصودتان برسید . جمعه دلپذیری در انتظارتان است .

دد آبان ماه : درست است که همیشه به خود متکی بوده اید ولی این دلیل نمیشود که از راهنمایی های دیگران فرار کنید ! برای تشکیل زندگی جدید شتاب به خرج ندهید . دوشنبه دلنشینی در راهست .

دد آذر ماه : اعتماد به نفس و مهربانی شما ، زبانزد همگان است . سعی کنید به همین نحو زندگیتان را بگذرانید . چند دیدار دلنشین خواهید داشت . احتمال دارد به سفری کوتاه بروید .

دد دی ماه : انجام تعهدات خود را به تعویق نیندازید و در مارها تعلل نکنید ، بگذارید دیگران هم از امکاناتی که در اختیار شما است بهره ای ببرند . ممکن است برای حل یک مشکل بزرگ خانوادگی به داوری بنشینید . دوشنبه خوبی در راه دارید .

دد بهمن ماه : این طور به نظر میاید که در درگیریهای چند روز اخیر . پیروزی با شما بوده است . برای بهرهوری هر چه بیشتر از این موفقیت ، برنامه های مالی و خانوادگی خود را تنظیم کنید . جمعه دلنشینی در راه دارید .

دد اسفند ماه : در هفته آینده خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد . ممکن است به سفری دور و دراز بروید . با احتیاط کارهایتان را انجام دهید تا موفق شوید . یکشنبه آرام و دلپذیری خواهید داشت .

نوشته شده در سه شنبه 1 شهریور 1384 و 02:08 ق.ظ توسط ترانه

ویرایش شده در - و -